T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Hatay Müftülüğü

09.03.2016

Hanif BURUN 30.10.1995-08.11.2001

1950 Yılında Şanlıurfa İli Hilvan ilçesinde doğdu.  30.10.1995 yılında Hatay İl Müftüsü iken 08.11.2001 tarihinde Karabük İl Müftülüğüne atanmıştır.14.03.2006 tarihinde Başkanlık Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanlığına atandı. Halen Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı olarak görevine devam etmektedir.